De startlijsten van 2020 blijven staan voor 2022. 

Voor meer informatie verwijzen wij u door het kopje nieuws.

2,5 Ton Standaard
START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Jack van de Bunt Nijkerk Zetor 3511
2 Watje van Soeren Nijkerkerveen Ford 3000
3 Peter Hijwegen Nijkerkerveen Ford Super dexta
4 Henk Hijwegen Nijkerkerveen Ford 4000
5 Pjotr Dibbet Overberg Fiat 600
6 Gert-Jan Torsius Nijkerk IH 453
7 Cees van Dijkhuizen Nijkerkerveen Same
8 Mary van Santen Opijnen MF 16s
9 Gert Hof Balkbrug White Oliver 562
10 Wilbert Karsten Doornspijk Massey Ferguson 250
11 Marlies Smink Cothen Inter 824
12 Kees vd eden Renswoude Inter 733

3 Ton Standaard
START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Cor Siebkes Nunspeet David Brown 880
2 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2130
3 Farmpro Scherpenzeel Ford super major
4 Tom van Rossenberg Hoogland Steyer 650
5 Gerard van Dijk Achterveld John Deere 1950
6 Rick Hofmeijer Oosterwolde David Brown 995
7 Wijnand Vermeer Voorthuizen Guldner G60
8 Willem Jan van Zomeren Nijkerkerveen Ford 3930
9 Rico Puurveen Voorthuizen Case 533
10 Michel den Otter Opijnen John Deere 2130
11 Richard Verweij Bunschoten Fendt 102s
12 Aart van Roekel Wapenveld Nuffield 1060
13 Bertus van Dijk Cothen Inter 833
14 J van Ginkel Veenendaal Inter 624
15 Peter Hijwegen Nijkerkerveen Ford 3000
16 Marlies Smink Cothen Inter 824
17 Randy Veldhuisen Wijk bij Duurstede Inter 834

3,5 Ton Standaard
START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Gert Hof Balkbrug White Oliver 782
2 Thomas van Steenbergen Bennekom Fiat 880
3 Alice Hijwegen Nijkerkerveen Ford 5600
4 Bas Maatman Teuge Deutz D7206
5 Stefan van Essen Teuge Deutz D6006
6 Rick Hofmeijer Oosterwolde IHC 844-s
7 Bertil Wielink Oosterwolde John Deere 2130
8 Jan van Engelen Doornspijk Ford 5000
9 Stefan de Pater Boskoop John Deere 3130
10 Roel de Pater Boskoop Same Leopard 85
11 Rinie Hijwegen Amersfoort Ford Majoor 6-cil
12 Ronny Scholman Ijselstein Inter 644
13 Melanie Scholman Ijselstein Inter 744 XL
14 Egbert van der Walde Elburg Inter 844-s
15 Frank van Brummelen Ederveen Fiat 880
16 Art Methorst Renswoude John Deere 1640
17 Andre Biemans Leusden Fendt 306
18 Gerjan de Groot Gorinchem MF565
19 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1950
20 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2130
21 Bertus van Dijk Cothen Inter 855 XL
22 Bertus van Dijk Cothen Inter 833
23 Daniël de Boef Renswoude Renault 651
24 Sander van de Heuvel Wijk bij Duurstede Inter 644
25 Randy Veldhuizen Wijk bij Duurstede Inter 839
26 Anjo van Panhuis Ermelo Inter 844-s
27 Gert Nap Lunteren Case JXU 85

4,5 Ton Standaard
START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Bennie Nijhof Oene Ford 7000
2 Johan van de Haar Ede Inter 856 XL
3 Bert van Engelen Doornspijk Ford 7000
4 Theo Groen Hoogland Deutz 8006
5 Peter Dibbet Overberg Fiat 850
6 Peter Blom Eemnes Inter 844-s
7 Susan van den Heuvel Ederveen Valmet 505
8 Heico van den Burg Putten Zetor 8011
9 Rien Hijwegen Amersfoort Inter 744
10 Danny Tiemens Epe Fendt 309 LSA
11 Arjen Haalboom Bennekom Fiat 850 DT
12 Wilbert van Ginkel Bennekom Steyr 870
13 Niels Roks Overberg Inter 844s
14 Jan Willem Roks Overberg Case 856
15 Dirk Roks Elst Inter 844s
16 Willem Jan van Zomeren Nijkerkerveen John Deere 3130
17 Klaas Doorneweerd Wezep Deutz 10006
18 Gert Nap Lunteren Case JXU 85
19 Albert Dekker Putten Fendt Farmer 106SA
20 Gerrit Jan Uitslag Wezep New Holland 6640
21 Albert van de Bruinhorst Renswoude Inter 844-s
22 Hans van Wolfswinkel Lunteren Inter 844-s
23 Nick Schouten De Klomp Inter 745
24 William van Amerongen Ede Inter 845 xl
25 Rik Brons Woudenberg Inter 844-s
26 Ewout de Groot Gorinchem MF 399
27 Erik van Dusschoten Bunschoten Fendt 611
28 Reinoud van Meijeren Driebergen John Deere 3130 LS
29 Gerwin Slendebroek Lunteren Fendt 105 Farmer
30 Gerry van Panhuis Ermelo Inter 844-s
31 Gert Overeem Barneveld Case 4230
32 Ronnie Overeem Barneveld John Deere 1640
33 Marlies Smink Cothen Inter 885
34 Jordy van Doorn Langbroek Inter 1046

5,5 Ton Standaard
START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Henk van Engelen Nunspeet Ford 8100
2 Dirk Nooteboom Epe Ford 7810
3 Arno van Laar Ederveen John Deere 6210
4 Wilfried Verhoef Tiel Ford 7710
5 Remco Rienks Culemborg Ford 8210
6 Peter van de Vendel Ede Valmet 805
7 Ronald van Ede Ede Steyr 9086
8 Hans Massop Harmelen Inter 955
9 Jochem Floor Houten Case international 856 XL
10 Jacob van de Brandhof Ederveen Steyr 9094
11 Henri Platte Doornspijk Fendt 311
12 Remco Logtestein Soest Fendt 611 ls
13 Mike Romberg Pijnaker Inter 1046
14 Gerjon van der Wolde Elburg Volvo BM 700
15 Dennis van Rossum Harmelen Inter 1046
16 Peter Jochemsen Ede Inter 1046
17 Willem Jan van Zomeren Nijkerkerveen John Deere 3130
18 Beert Doornewaard Nunspeet Fiat 1300
19 David Blokhuis Zeewolde Fordt 7810
20 Anton de Boef Renswoude Case IH 1056 XL
21 Harm Jan Achterstraat Bennekom Valmet 6400
22 Frank van de Scheur Rhenen Deutz-fahr
23 Bert van Dusschoten Bunschoten MF120
24 Jordy van Doorn Langbroek Inter 1046
25 Roy van Schaik Utrecht Case 956 XL

6 Ton Standaard
START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Chiel Ploeg Renswoude Volvo BM 800
2 Gert Jan Jansen Vianen Ford 9600
3 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600
4 L. Dijkslag Wapenveld Ford 9600
5 Wim van Eijden Eemnes Inter 1255
6 Christa Gerrits Veenendaal International 1066
7 Mark Boer Wapenveld Volvo BM 800
8 Andre van de Zouwen Scherpenzeel John Deere 6330
9 Wim Mulder Kootwijkerbroek Fendt 511
10 Martin Vermeulen Waarder Inter 1246
11 Albert Mulder Kootwijkerbroek Volvo BM 810
12 Marinus Verwoert Achterberg John Deere 4020
13 Wilbert van der Streek Doornspijk David Brown 1690
14 Evert Blokhuis Zeewolde John Deere 6120
15 Johan van Schoonhoven Lunteren Inter 1046
16 Jorian Oskam Werkhoven Inter 1066
17 Coen van Dijk Leusden Inter 1046
18 Gijsbert Achterhart Bennekom Ford 9700
19 Bert Hootsen Achterberg Deutz D130 06
20 Wouter van Luttikhuizen Ederveen Inter 1246
21 Melissa Scholman Ijselstein 1246 IH
22 Arjen van t Veen Hoge Enk Ford 7810
23 Gerco van de Munt Lunteren Volvo BM 810
24 Thomas van Klompenburg Oldebroek Inter 1246
25 Anton Erbé Nijkerk John Deere 4430
26 Ep Vlastuin Voorthuizen Volvo BM 810

7 Ton Standaard
START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Stefan van Ede Ede Steyer 9145
2 Heralt Huisman Garderen International 1255
3 Johrin Hijwegen Nijkerkerveen Ford TW-35
4 Willem de Gooijer Eemnes Inter 1255
5 Harry Verhoef Tiel Case Inter 1455XL
6 Richard van Deuveren Hoevelaken Ford 8630
7 Leendert van Pommeren Ederveen Case Inter 1455XL
8 Henri Reuverkamp Lieren Deutz-Fahr Agrostart 31 Turbo
9 Kees Jochemsem Ede International 1455
10 Rick Lankman Nunspeet New Holland +7.185
11 Frank Lokhorst Zeewolde Renault ares 696rz
12 Remco van de Craats Renswoude IHC 1455
13 Rick van de Hengel Hoogland Fendt 611
14 John Beukers Bunschoten John Deere 6130
15 Gijs Westeneng Ederveen John Deere 4240 s
16 Henk Huisman MF 2680
17 Ronald van Ede Ede Steyer 9086
18 Jorijn de Wit Giessendam Ford TW-15
19 Martine Schoonhoven Ederveen Fendt 514 c
20 Erwin Willemse Bennekom Valtra 8950
21 Frank van de Scheur Rhenen Deutz-Fahr DX6.50
22 Martijn de Bruijn Lamerik Case Maxxum 5150
23 Gerbert Dekker John Deere 6910
24 Wilco van Hateren Biddinghuizen Fendt 512C
25 Gerard Schotsman Ijsselstein Valtra N114
26 Jan-Willem de Lange Leusden Fendt 612
27 Niko Bolk Montfoort John Deere 6800

9 Ton Standaard
START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Teun Kap Rensoude fendt 816
2 Steven van Hell Putten John Deere 4240S
3 Johrin Hijwegen Nijkerkerveen New Holland 8670
4 Johan van Schoonhoven Lunteren Case Magnum 7130
5 Wouter van Donkersgoed Volvo BM 814
6 Christoffel Verschuur Nijkerkerveen Ford 8560
7 Gerco Kraaij Nijkerk Case 7250
8 Richard van Deuveren Hoevelaken Ford 8630
9 Frans van Laar Barneveld Fendt 612 LSA
10 Dirk-Jan Nooteboom Epe Fendt 612 LSA
11 Jordy van Beek Ermelo Fendt 612 LSA
12 Henri Janssen Lunteren Case 1455
13 Gert Druyff Lunteren Case 1455
14 Ruben Jansen Fendt 612 LSA
15 Ted Honkman Putten Fendt 612 LSA
16 Walter Smit Haastrecht Fendt 612 LSA-E
17 Bart Hardeman Ederveen Fendt 822
18 Robin van Rije t Harde New Holland t.7190
19 Jaap vd Munt Ederveen John Deere 753
20 Tom Geurtsen Ederveeen John Deere 7710
21 Marjolein noljaars Achterveld Fendt 720
22 E van de Lagemaat Voorthuizen MF 8160
23 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 180-90
24 Gerrti Buitenhuis Uddel Fendt 926
25 Harm Verlaan Harmelen International 1455
26 Rinie Hijwegen Amersfoort Case inter 1255XL
27 Gerben de Bruijn Wamerik International 1246
28 Mark Reuten Montfoort John Deere 4240 s
29 Evander van Beek Lunteren John Deere 7710
30 Fritz Bolk Montfoort John Deere 7800

11 Ton Standaard
START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Erwin de Kruijf Leusden Fendt 916
2 Jurian Wagenaar Emst Fendt 822
3 Profall Scherpenzeel Belarus 1507
4 Albert Mulder Kootwijkerbroek Fendt 822
5 Wouter Kempen Fendt 824
6 Marco Smit Biddinghuizen Fendt 818
7 Menno Davelaar Nijkerkerveen Fendt 824
8 Van Mourik De Glind Fendt 824
9 Gert Kraaij Nijkerk   Case Magnum 7250
10 Farmpro Scherpenzeel Tank
11 Johan van de Haar Lunteren John Deere 7710
12 De Nijborg bv Renswoude IHC 1246
13 Ed van der Tang Hazerwoude dorp Fendt 930
14 Marcel Lommerse Wassenaar Inter 1455 XXL
15 Marielle Buitenhuis Uddel Fendt 926
16 Cor Witteveen Biddinghuizen Fendt 824
17 Bart van Roemburg Kortenhoef John Deere 7930
18 Joost Hak John Deere 7710
19 Joop van ? t harde New Holland t 7230